poniedziałek, 1 lipca 2013

Kochani! Jestem zawiedziona! Pod ostatnimi dwoma postami wogule się nie stracie i nie komentujecie! Ja mam obecnie duuuużo wolnego czasu i moge dodawać nowe rozdziały nawet co dwa dni ale wszystko zależy od was!

9 komentarzy:

 1. Anonimowy17:05:00

  przepraszam że nie dodaje komentarzy ale ja wolę czytać a nie pisać.A ogólnie wszystkie twoje rozdziały są wyśmienite. Więc pamiętaj że jeśli nie będzie ode mnie komentarza to tak naprawdę nie chcę mi się pisać a twoje rozdziały i tak są genialne

  ~Aga~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18:12:00

   a i jeszcze nie biorę udziału w twoim konkursie bo nie mam żadnego opowiadania/bloga którego mogłabyś ocenić :P

   ~Aga~

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:22:00

  Plis Plis pisz dalej.Twije rozdziały są świetne.To jeden z ulubionych blogów,które czytam/Pisz dalej . :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To tak samo jak u mnie .. ~Aga~ napisała to wszystko co ja chciałam. Naprawdę nie martw się jak ktoś nie komentuje ... piszesz świetnie , aż czasem rak mi słów . Od teraz będę dodawać komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy21:20:00

  Mi po prostu brak słów żeby opisać to co czuje po przeczytaniu kolejnego rozdziału podziwiam Cie za twoją wyobraźnie i za to że potrafisz to wszystko tak ubrać w słowa. Czytam twojego bloga już jakiś czas i zawsze czekam na kolejny z niecierpliwieniem i pamiętaj że to się nigdy nie zmieni chyba że przestaniesz pisać ale o tym nawet nie myśl!!!!! ZAKAZUJE CI !!!!! ;)

  Meggi twoja wierna
  czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy09:55:00

  Czasami po prostu ( przyznaję się) nie chce mu się pisać komentarzy ale to nie znaczy że tego wogóle nie czytam. Teraz obiecuję że postaram się częściej dodawać komentarze =)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy22:27:00

  MY CHCEMY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PLOSE );

  OdpowiedzUsuń